Stenders - Golden Line - nowość

Jestem sroką - i myślę, że kto jak kto, ale Wy doskonale o tym wiecie. Tym bardziej nie mogłam przejść obojętnie wobec kolejnej rynkowej nowości - Złotej Serii marki Stenders! Jest to linia odmładzająca z dodatkiem 24 karatowego złota i ekstraktu z owocu granatu.
Myślę, że taka złota linia to może być doskonały prezent bożonarodzeniowy - tym bardziej, że opakowania kosmetyków są niezwykle piękne i ekskluzywne.
W skład Golden Line wchodzą:
Złote Mydło
Ekskluzywne Złote Mydło (47, 90 złotego) wniesie do Twojej łazienki atmosferę uroczystości. Dzięki swoim cennym składnikom, jak złoto i ekstrakt z owocu granatu, mydło dba o młodość Twojej skóry. 24 karatowe złoto zamieniono na mikrocząsteczki, po to, aby mogły się one przedostawać do najgłębszych warstw skóry i wspomagać odbudowę komórek. Ekstrakt z owocu granatu pełen południowego ciepła, jest bogatym źródłem antyoksydantów wzbogacającym działanie mydła. 
Złoty Żel pod prysznic
Złoty Żel pod prysznic (79, 90 złotego) bardzo delikatnie oczyszcza, nawilża i zmiękcza Twoją skórę. Dzięki cennym 24 karatowym cząsteczkom złota, penetruje najgłębsze warstwy skóry, dbając o Twoją młodość, komórka po komórce. Dla doskonałego efektu dodaliśmy ekstrakt z owocu granatu - pełen południowego ciepła jest bogatym źródłem antyoksydantów. Zaprojektowany znakomity zapach pozostawi na Twojej skórze elegancki bukiet aromatów. Pozwól sobie na odbudowującą moc złota każdego dnia! 
Złoty Eliksir do kąpieli
Gdy rozkoszujesz się pianą w kąpieli ze Złotym Eliksirem (69,90 złotego), nanocząsteczki 24 karatowego złota z łatwością penetrują najgłębsze warstwy skóry, zapewniając jej młodość. Ekstrakt z owocu granatu pełen południowego ciepła, jest bogatym źródłem antyoksydantów, wzbogacającym działanie eliksiru. Po kąpieli Twoja skóra będzie gładka i miękka. Zaprojektowany znakomity zapach pozostawi na Twojej skórze elegancki bukiet aromatów. Odkryj wartość złotego relaksu.

Przyznam się, że po cichu liczę na hojność Gwiazdora (skoro się Mikołaj nie popisał;)) i marzę o Złotym Eliksirze do kąpieli...
A Wy co myślicie o tej serii? Czy też lubicie złoto w kosmetykach?
Podzielcie się!

1 komentarze:

sauria80 pisze...

śliczne opakowania!

Back to Top Najlepsze Blogi