10

Mac i Azealia Banks - pomadka Yung Rapunxel

MAC wie, kto i co w każdym sezonie jest na topie - tym razem do współpracy zaproszona została jedna z najbardziej kontrowersyjnych i jednocześnie uzdolnionych młodych gwiazd, które na muzycznych firmamencie zaświeciły w roku. Mowa o Azealii Banks. MAC zadedykował Jej pomadkę w ciemnowiśniowym odcieniu, o wykończeniu amplified.
Na pewno MAC na tej współpracy zyska - po aferze z okładką Dazed & Confused (nie rozumiem czemu zabronionej w około 10 krajach) Azealia jest na ustach wszystkich (a teraz będzie dosłownie na ustach maniaczek kosmetycznych!).
Pomadka Yung Rapunxel niestety trafi tylko do sprzedaży online w USA i do wszystkich salonów MAC w Nowym Jorku. Jeśli więc się Wam ten odcień spodobał, to 5 września zasiądźcie przez komputerem i klikajcie, albo też wyślijcie (lub idźcie sami) do najbliższego MAC Store w NY.
A na koniec, piękna Azealia:
Co myślicie o pomadce MAC i samej Azealii? Czy ta współpraca jest HOT or NOT (ha, pokolenie Vivy!).
Podzielcie się!

10 komentarze:

kleopatre pisze...

Odcień całkowicie w moim guście:)

Alieneczka pisze...

niezła ! :))))
kiedyś bym takiej użyła... teraz nie wiem... ;)

Yasniable pisze...

Wolę jaśniejsze kolory;)

Caught Her Eye pisze...

do tej pory Azealia kojarzyla mi sie tylko i wylacznie z jedna piosenka, ktora zostala wykorzystana w skinsach :) nie wiedzialam, ze artystka jest na topie #

Katalina pisze...

Heh, kompletnie nie znam tej "gwiazdy" a i tego typu muzyka kompletnie do mnie nie trafia. Szminka ma ciekawy kolor, chociaż osobiście nigdy nie sięgam po az tak ciemne odcienie.

Anonimowy pisze...

Szminka bardzo ciekawa chociaż ja na pewno bym jej nie użyła :)

karminowe.usta pisze...

Uwielbiam takie kolory:) Szkoda, że nie będzie dostępna w salonach w Polsce. O istnieniu tej dziewczyny dowiedziałam się z Twojego bloga;)

sauria80 pisze...

taki kolorek to tylko na pazurkach :)

Anonimowy pisze...

kolor bardzo ciekawy :):)

Konstanty Kwas pisze...

Kolory jak z piekła tej szminy! Ale niektórym nie pasują zdecydowanie, ale połączenie kurtka narciarska plus fullcap jest świetne ;]

Back to Top Najlepsze Blogi