10

Mac i Azealia Banks - pomadka Yung Rapunxel

MAC wie, kto i co w każdym sezonie jest na topie - tym razem do współpracy zaproszona została jedna z najbardziej kontrowersyjnych i jednocześnie uzdolnionych młodych gwiazd, które na muzycznych firmamencie zaświeciły w roku. Mowa o Azealii Banks. MAC zadedykował Jej pomadkę w ciemnowiśniowym odcieniu, o wykończeniu amplified.
Na pewno MAC na tej współpracy zyska - po aferze z okładką Dazed & Confused (nie rozumiem czemu zabronionej w około 10 krajach) Azealia jest na ustach wszystkich (a teraz będzie dosłownie na ustach maniaczek kosmetycznych!).
Pomadka Yung Rapunxel niestety trafi tylko do sprzedaży online w USA i do wszystkich salonów MAC w Nowym Jorku. Jeśli więc się Wam ten odcień spodobał, to 5 września zasiądźcie przez komputerem i klikajcie, albo też wyślijcie (lub idźcie sami) do najbliższego MAC Store w NY.
A na koniec, piękna Azealia:
Co myślicie o pomadce MAC i samej Azealii? Czy ta współpraca jest HOT or NOT (ha, pokolenie Vivy!).
Podzielcie się!

10 komentarze:

kleopatre pisze...

Odcień całkowicie w moim guście:)

Alieneczka pisze...

niezła ! :))))
kiedyś bym takiej użyła... teraz nie wiem... ;)

Yasniable pisze...

Wolę jaśniejsze kolory;)

Caught Her Eye pisze...

do tej pory Azealia kojarzyla mi sie tylko i wylacznie z jedna piosenka, ktora zostala wykorzystana w skinsach :) nie wiedzialam, ze artystka jest na topie #

Katalina pisze...

Heh, kompletnie nie znam tej "gwiazdy" a i tego typu muzyka kompletnie do mnie nie trafia. Szminka ma ciekawy kolor, chociaż osobiście nigdy nie sięgam po az tak ciemne odcienie.

pink-pocket pisze...

Szminka bardzo ciekawa chociaż ja na pewno bym jej nie użyła :)

karminowe.usta pisze...

Uwielbiam takie kolory:) Szkoda, że nie będzie dostępna w salonach w Polsce. O istnieniu tej dziewczyny dowiedziałam się z Twojego bloga;)

sauria80 pisze...

taki kolorek to tylko na pazurkach :)

Ola pisze...

kolor bardzo ciekawy :):)

Konstanty Kwas pisze...

Kolory jak z piekła tej szminy! Ale niektórym nie pasują zdecydowanie, ale połączenie kurtka narciarska plus fullcap jest świetne ;]

Back to Top Najlepsze Blogi