7

Hair Manya - Teenagers

Specjalnie dla marki Hair Manya zorganizowana została sesja zdjęciowa Teenagers. Do stylizacji fryzur użyto oczywiście kosmetyków włoskiej marki, które na terenie Polski dystrybuuje Kemon.
Teenagers to kolekcja imprezowa, przeznaczona dla osób młodych, które chciałyby znaleźć inspirację do zabawy. Różnorodność stylizacji i fryzur ma dla mnie punkt wspólny - styl rockabilly. Podobają mi się szczególnie stylizacje dziewczęce, te, w których ważną role odgrywają długie loki.
Również propozycje dla mężczyzn wydają się być oryginalne:
Co do ubrań i fryzur - nie ma im nic do zarzucenia - bo dobrze skomponowane ze sobą, a stylizacje nie są nudne. Jednak muszę tez dorzucić łyżkę dziegciu do tych peanów - zdecydowanie nie podoba mi się część makijaży, które mogłyby być zdecydowanie bardziej odważne i awangardowe oraz nieco zbyt mało ekspresyjne pozy i wyraz twarzy modeli i modelek - dla mnie za mało w tej sesji młodzieńczej werwy.
Jednak oceniam całość in plus - w końcu chodzi w tym przypadku o prezentację trendów fryzjerskich dla młodych, a nie prezentowanie makijaży czy ubrań. 
Za bardzo dobry pomysł uważam też stworzenie filmu z backstage'u, w tym widać to, czego zabrakło mi na części zdjęć - dobrej zabawy:

7 komentarze:

Sabbath pisze...

Udana stylizacja. Nie mam na myśli fryzur, lecz ogólne wrażenie. Zdjęcia wyglądają prawie jak amatorskie fotki z imprezy. :)

blue pisze...

Mało kreatywne te ich fryzury

dianuseeek pisze...

fryzury mi się nie podobają... ale zdjęcia całościowo na plus! ;P

Cookie pisze...

Fajnie ale to nie mój styl jednak :(

Angie pisze...

tego colossala nie używałam ale polecam też żółty ale wodoodporny ;)
słodka kicię masz :)

Emilie pisze...

Inspiracja, inspiracja!
Dziękuję :)

AL pisze...

podoba mi się ;)

pozdr. serd. AL

ps. zapraszam do mnie na powolutku kończącą się akcję ECO BAG !

Back to Top Najlepsze Blogi