5

The OCC (Obsessive Compulsive Cosmetics) - Lo Fi

Myślałam, że nic mnie w kosmetykach nie zaskoczy, a tu niespodzianka! Obsessive Compulsive Cosmetics to amerykańska marka, której domeną są Lip Tary, czyli bardzo gęste, niezwykel barwne szminki zachowujące się jak lakier! Od kiedy tylko je zobaczyłam, zapragnęłam ich... i do tej pory pragnę, bo ciężko mi zebrać sie i zrobić jakies porządne (czyli opłacalne zamówienie).
Ale dość o mojej fascynacji ich kosmetykami (których jeszcze nie znam;)). Pora przejść do konkretów, a mianowicie kolekcji Lo Fi na wiosnę/lato 2011. Jest moim zdaniem przepiękna! Byście mogły się ze mną zgodzić czy też nie, pokażę propozycje kolorystyczne OCC na S/S11:
Lip Tary

Pigmenty
Lakiery do paznokci
A wszystko to okraszone jeszcze nieprawdopodobnymi reklamówkami:

A czy Wy znacie te markę? Jak podobają się Wam kolekcja i reklamówki?
Podzielcie się!

5 komentarze:

Atrevete pisze...

kuszą mnie te Lip Tary :)

Paula pisze...

pierwsze słyszę o tej marce, Lip Tary faktycznie kuszące :)

Cola pisze...

Wow, pierwszy raz słyszę o czymś takim. Ciekawe :)

siulka pisze...

Uwielbiam tą markę! Lip tary są niesamowite po prostu - mają tak nieziemskie krycie, że to się w głowie nie mieści - do pokrycia całych ust wystarczy kropelka średnicy 3mm. Są niesamowitę, mają cudne kolory, które można w dodatku łączyć tworząc nowe - jest masa filmików na youtube - ja się w nich zakochałam <3

jedyną przyczyną dla której jeszcze nie KUPIŁAM ani jednego jest fakt, że... nie umiem wybrać z tej ogromnej palety barw! bo miałam jeden, którego dostałam, ale zgubiłam go dawno temu :( w każdym razie zasadzam się, żeby nabyć znowu - jak w końcu zdecyduję jaki chcę kolor ;)

tutaj są swatche prawie całej palety:
http://www.xsparkage.com/?p=1372http%3A%2F%2Fwww.pursebuzz.com%2F2009%2F10%2Focc-lip-tar-swatches-obsessive-compulsive-cosmetics-makeup%2F

Greatdee pisze...

Mi też marzą się Lip Tary :D

Back to Top Najlepsze Blogi