6

Lirene - Intensive Cover - zapowiedź

W czerwcu Lirene wprowadza nowy produkt. W informacjach prasowych czytamy:
"Niedoskonałości cery to problem, który zauważają nie tylko nastolatki. Każdego dnia wiele kobiet stara się ukryć pod makijażem przebarwienia, cienie pod oczami, rozszerzone naczynka czy blizny. Z myślą o nich, eksperci Laboratorium Naukowego Lirene przygotowali innowację – nową linię fluidów Lirene Intensive Cover. Dzięki formule DobleCoverTechnologyTM, nowa generacja fluidów Lirene idealnie kryje niedoskonałości, naturalnie dopasowuje się do koloru i struktury skóry, nie powodując efektu maski.
Ukrywanie niedoskonałości skóry pod grubą powłoką podkładu to dla wielu kobiet element codziennego makijażu. Baza, gęsty korektor, silnie kryjący fluid, a na wierzch warstwa sypkiego pudru zazwyczaj tworzą na twarzy maskę, która, co prawda, ukrywa pod sobą przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny i cienie pod oczami, ale również wygląda tak ciężko i nienaturalnie, że zwraca na siebie uwagę otoczenia. W ciągu dnia wytwarzająca się warstwa sebum dodatkowo obciąża makijaż, często „ważąc” go, a niesione wiatrem kurz i pył przyklejają się do twarzy. I tak, po całym dniu intensywnej pracy, wracamy do domu ze świecącą, miejscami startą „maską”, wałeczkami porannego podkładu zebranymi w okolicach zmarszczek i drobinkami piasku przylepionymi do policzków i nosa…
Jak więc kamuflować niedoskonałości skóry, nie tracąc na naturalnym, subtelnym wyglądzie?
Z pomocą przychodzą eksperci Laboratorium Naukowego Lirene, którzy opracowali nową generację fluidów – Lirene Intensive Cover. Dzięki innowacyjnej formule DoubleCoverTechnologyTM, fluidy doskonale kryją i dopasowują się do koloru skóry, nie powodując efektu maski, podczas gdy filtr SPF10 pomaga chronić skórę przed negatywnymi skutkami promieniowania UV. 
DoubleCoverTechnologyTM to formuła, która zawiera zwiększoną, w porównaniu do tradycyjnego fluidu, ilość pigmentów. Dzięki pokryciu pigmentów warstwą silikonu, ich rozłożenie w bazie jest idealne, podczas gdy specjalny polimer proszkowy pomaga uzyskać uczucie miękkości i jedwabistości. Fluidy Lirene Intensive Cover zawierają również bogaty w silimarinę wyciąg z ostropestu, który zmniejsza zaczerwienienia skóry i poprawia jej koloryt. Połączenie tych składników sprawia zaś, że kosmetyk ma lekką formułę, która doskonale rozprowadza się na skórze, mocno kryje i utrzymuje się aż do 16 godzin.
Działanie nowych fluidów Lirene Intensive Cover potwierdzone zostało w badaniach aplikacyjnych in vivo przeprowadzonych przez ekspertów Laboratorium Naukowego Lirene. Aż 86% testujących je Pań uznało, że fluid bardzo dobrze kryje i maskuje niedoskonałości cery, a także dopasowuje się do jej naturalnego koloru. 96% stwierdziło, że kosmetyk pomógł wygładzić skórę, a 82% uznało, że daje efekt naturalnego makijażu." 
Cena to 29,99 złotego za 30 mililitrów. Jesteście zainteresowane?

6 komentarze:

zmalowanalala pisze...

Z Lirene miałam City Matt ale po jakimś czasie skóra całkowicie się do niego przyzwycziła, jesli wiesz o co mi chodzi.Ciekawe jak będzie z tym? Póki co zostane wierna Goshowi:)

April pisze...

hah to żeśmy się zgrały z postami dziś;)

Natasza Miszczuk pisze...

Ciekawa jestem co to będzie, ale póki co mam masę BB Creamów do testowania i zużywania, więc pewnie się nie skuszę tak szybko =]

neomedia pisze...

jak najbardziej ciekawa jestem :D

siulka pisze...

Lirene w kwestii podkładów jakoś nigdy mnie nie przekonywało - zwłaszcza kolorystycznie - mały wybór i nienaturalne odcienie - moim zdaniem ;) a tutaj w dodatku jeszcze mocne krycie - olaboga!

Magrat pisze...

ja niestety przekonana nie jestem, mała ilość odcieni. Miałam kiedyś 2 podkłady lirene i po pewnym czasie były wprost pomarańczowe na twarzy. Wolę minerałki i bbkremy :)

Back to Top Najlepsze Blogi