3

Vipera - cień YOUnique, kolor 85

Vipera, YOUnique, kolor 85
Cienie YOUnique (11 złotych) to pojedyncze cienie do powiek marki Vipera zamknięte w ładnym, czarnym opakowaniu z aplikatorem i lusterkiem, oceniany przeze mnie odcień to 85.
Kolor 85 to szare srebro iskrzące się białymi drobinami.
Cień jest przyjemnie kremowy w swojej konsystencji i naprawdę bardzo dobrze napigmentowany, spokojnie można uzyskać pełne krycie kolorem przy drugim pociągnięciu pędzelka. Przy jego aplikacji nie spotkały mnie żadne nieprzyjemne niespodzianki, zarówno bez bazy jak i z nią cień świetnie przenosił się z pędzla na powiekę, chętnie łączył się z innymi kolorami, bardzo dobrze się cieniował. Można go nakładać ruchem wklepującym, co daje bardziej błyszczący efekt, bo wtedy błyszczące drobinki lepiej przyklejają się do powieki, lub ruchem głaskającym, wtedy wykończenie jest raczej bardziej satynowe. Cień na bazie wytrzymał 10 godzin, po tym czasie kolor zaczął nieco blednąć, bez bazy nienaruszony pozostał przez 5 godzin. Poza stopniowym blaknięciem nie zauważyłam, żeby z czasem cień na przykład zbierał się w załamaniu powieki czy osypywał się pod oczy. Muszę powiedzieć, że to jest pierwszy raz kiedy spotkałam się z czymś takim, żeby cień po prostu "znikał" niezauważenie. Jednak nadal uważam, że 10 godzin przyzwoitego noszenia to bardzo dobry wynik.
Poniżej prezentacja koloru na powiece (nie traktujcie tego jako makijażu):
Jeśli więc szukacie podstawowego, srebrnego cienia w przyzwoitej cenie - 85 YOUnique to będzie naprawdę dobry wybór. Polecam go też wszystkim, którzy rozpoczynają zabawę z makijażem, głównie dlatego, że naprawdę dobrze się z nim pracuję, a jego cena nie odstrasza i pozwala na ciągłe powtarzanie prób i wyłapywanie błędów.

Mieliście już cienie YOUnique?
Lubicie w ogóle srebrne cienie?
Podzielcie się!

3 komentarze:

Yasminella pisze...

Bardzo ładny kolorek, jak skończy się moja szarość rozejrzę się za nim

Monika pisze...

Naprawdę ładny kolor!
Żałuję, że firmy takie jak vipera nie dają możliwości komponowania sobie paletki tak jak np artdeco.

barwy.wojenne pisze...

@Yasminello - potwierdza, kolor bardzo ładny:)
@Moniko - szkoda, szkoda, tym bardziej, że produkty mają bardzo fajne:) dzisiaj patrzyłam na ich linery i kilkoma kolorami jestem zachwycona!

Back to Top Najlepsze Blogi