4

Demeter - Black Russian


 
Demeter Black Russian (0.5 oz – 15 ml, 10$) to zapach stworzony przez firmę Demeter. W  15 ml zamknięto zapach popularnego drinka o tej samej nazwie – składające się z wódki i likieru kawowego. Black Russian to niewątpliwa mieszanka słodyczy i drapieżności. Przenosi on nasze zmysły w zupełnie inną rzeczywistość, gdyż w otaczającej nas przestrzeni czujemy kawę, alkohol i tytoń, które bezsprzecznie przenoszą w świat dawnej dekadencji. Według mnie w tym zapachu czai się lubieżność, upajająca kobieca siła, która nie jest subtelna, ale zuchwała. Wyobraźcie sobie klub zasnuty dymem z fajek i cygar, ciemny i buchający gorącem ciał, tańczące kobiety i mężczyzn, dla których świat zewnętrzny przestał istnieć -  zakazane miejsce, tak pociągające, że zawsze chcieliście tam pójść. Mam przeczucie, że gdy znajdziecie się w takim miejscu, to będzie ono pachnieć właśnie Black Russian. Zostaniecie zaczarowani sensualnością,  zadziornością i upoi was moc, jaką daje ten zapach.
Kupiłam go zanim, napiłam się Black Russian i muszę wam powiedzieć, że drink i perfumy pachną tak samo. Uzależniłam się od Demeter, bo inaczej być nie może, gdy możesz pachnieć jak esencja romansu erotyzmu z kawą.
Kasia

4 komentarze:

Katalina pisze...

Kompozycja zapachowa brzmi nęcąco! A gdzie można nabyć ten cud???

Lily pisze...

Uwielbiam Demeter. Przewąchałam wiele ich zapachów, uwiodły mnie dziwaki typu Seler, Siano, czy, mój absolutny hit, Dirt :D Ale na dłużej zostały ze mną raczej te normalne zapachy, a Black Russian to must have, ze względu na to, że kocham wersję pijalną :D A jeśli moge pachnieć jak mój ukochany drink to czemu nie? :D

Ania pisze...

Brzmi ciekawie. :)
Od dawna mam ochotę na Demeter, ale jakoś jeszcze nie było okazji dla bliższe poznanie. ;)
A powiedz, jak z trwałością?

barwy.wojenne pisze...

Katalino - Demeter można kupić na allegro, na oficjalne stronie ( przesyłka jest droga - 40$) lub na stronie szwedzkiej http://eleven.se/en/library-of-fragrance-by-demeter-b137.html . Najbardziej jednak opłaca się kupić je u nas na allegro, ale trzeba się liczyć z tym, że wybór jest mniejszy.

Lily moimi pierwszymi perfumami Demeter były właśnie Dirt i podzielam twoja słabość do dziwnych zapachów. Teraz poluje na perfumy o zapachu burbona i mam nadzieję, że nie będę nimi rozczarowana.

Aniu na mojej skórze te perfumy trzymają się około 4 godzin, później już są prawie niewyczuwalne. To chyba jedyna wada zapachów z biblioteki Demeter - trwałość.

Back to Top Najlepsze Blogi