9

Virtual - Diamond Mono 043, cień do powiek

Diamond Mono to kolekcja pojedynczych cieni do powiek o brokatowym lub mocno perłowym wykończeniu z serii Klejnoty Kaszmiru marki Virtual. Znajdują się w plastikowym, szarym opakowaniu, które ma interesujący design, ale kiepskie wykonanie, kojarzące się z czymś tanim i niezbyt trwałym (za tą cenę produktu, mogę jednak opakowanie odpuścić). Bardzo spodobał mi się natomiast wycisk napisów na cieniu, który wygląda bardzo interesująco. Do każdego opakowania dołączona jest pacynka bez, moim zdaniem kompletnie nie mająca rzeczywistego zastosowania przez swój dziwaczny, wygięty w łuk kształt.
 
043 - cielisty, rozbielony róż o perłowym wykończeniu, ze sporą dozą małych srebrnych i mlecznych drobinek.
 
Sam cień ma bardzo przyjemną, kremową konsystencję, łatwą w nakładaniu i kontrolowaniu. Pigmentacja jest średnia, jeśli oczekujecie wibrującego koloru, to możecie się rozczarować, przy spokojnym i konsekwentnym warstwowaniu jednak będziecie w stanie uzyskać kolor nasycony i żywy. Produkt dobrze przenosił się z opakowania na pędzel i z pędzla na powiekę. Jedynym mankamentem przy aplikacji były osypujące się wszędzie srebrne drobinki, które jednak dosyć szybko usunęłam mleczkiem kosmetycznym. Cień świetnie poddał się blendowaniu i dosyć łatwo łączył się z innymi kolorami. Jednak, znów, przy blendowaniu migotliwe drobinki magicznym sposobem znajdowały się na całej mojej twarzy.
Jego trwałość bez bazy oceniam na około 2 godziny, po użyciu bazy ten czas znacznie się wydłużył, mniej więcej od 8 do 9 godzin, po tym czasie kolor zaczął powoli znikać z powieki. Nie zauważyłam jednak zbierania się w załamaniu powieki, rolowania się czy spływania. Także mimo swojego perłowego wykończenia nie podkreślił drobnych zmarszczek.


Tak więc, jeśli szukacie perłowo brokatowego cielistego cienia (na przykład do rozświetlenia powieki ruchomej), za naprawdę żadne pieniądze, to 043 Diamond Mono marki Virtual może okazać się strzałem w dziesiątkę.
Próbowałyście go już? Czy używałyście kiedyś cieni tej marki?
Podzielcie się!

9 komentarze:

Agusiak747 pisze...

Myślę, że w kącik może być, kolor jest fajny :) ale jeżeli chodzi o całą powiekę to trochę za bardzo się błyszczy :P

Prozerpine pisze...

Jak dla mnie również jest zbyt brokatowy- na powiece brak w nim tej intensywności koloru, która spoziera z opakowania ;)

Zapraszam serdecznie do mojego pierwszego rozdania- szczegóły na Natural perfect's secret :)

Będzie mi bardzo miło, jeśli weźmiesz w nim udział ;)

Pozdrawiam :*

redhead pisze...

Kolor kompletnie nie w moim stylu. :) Może wyglądałby w porządku na wierzch innego cienia, dla rozświetlenia makijażu.

Eve, Ewa, Nutelleve, chups. jak kto woli. pisze...

Nie podoba mi się. Sądzę, że jest zbyt świecący jak dla mnie.

nutelleve.blogspot.com

PureMorning pisze...

Jak dla mnie ma za dużo drobinek.

Sonnaille pisze...

A mi się podoba. :) Do rozświetlenia kącika super. :)

zakręcona_ pisze...

Bardzo fajny cień do rozjaśniania wewnętrznego kącika oka :)

cysia2300 pisze...

Bardzo fajny cień do rozświetlenia wewnętrznego kącika oka.

paulus6c pisze...

Śliczny :)
http://kosmetolook.blogspot.com/

Back to Top Najlepsze Blogi