11

Sensique - French Manicure with tefpoly


Sensique French Manicure with tefpoly (5,99 złotego za 8 ml)to nowa seria lakierów do paznokci przeznaczona do frencha, marki Sensique. W lakierach tych nie ma formaldehydów i toluenu - to opatentowana formuła tefpoly. Zadaniem Tefpoly jest przedłużenie trwałości lakieru oraz nadanie płytce paznokcia szklanego połysku. Cała kolekcja 6 lakierów składa się z odcieni:
130 - w zasadzie jest to biel z delikatną różową nutą o niebieskich tonach, ładny kolor imitujący barwę zdrowego, lśniącego paznokcia. Kremowe wykończenie. 3 warstwy do pełnego krycia:
Sensique - FRENCH MANICURE with tefpoly® - 130
131 - cielisty róż, mieniący się bielą. Kremowe wykończenie. 2 warstwy do pełnego krycia:
Sensique - FRENCH MANICURE with tefpoly® - 131
132 - delikatny, liliowy kolor wyraźnie mieniący się fioletem. Perłowe wykończenie. 3 warstwy do pełnego krycia:
Sensique - FRENCH MANICURE with tefpoly® - 132
133 - cielisty, liliowo szary kolor. Kremowe wykończenie. 2 warstwy do pełnego krycia:
Sensique - FRENCH MANICURE with tefpoly® - 133
134 - cielisty beżowo różowy kolor. Kremowe wykończenie. 2 warstwy do pełnego krycia:
Sensique - FRENCH MANICURE with tefpoly® - 134
135 - cielisty beżowo brzoskwiniowy kolor. Kremowe wykończenie. 2 warstwy do pełnego krycia:
Sensique - FRENCH MANICURE with tefpoly® - 135
Tyle o kolorach, przejdźmy do szczegółów technicznych. Lakiery znajdują się w ładnych i zgrabnych smukłych buteleczkach, i nawet ich plastikowa rączka nie przeszkadza mi tak bardzo jak w wersji STRONG&TRENDY NAILS. Rączka tym razem jest biała i ma imitować perłę, co uważam, że świetnie pasuje do frencha.
Lakiery same w sobie mają dosyć rzadką konsystencje, miejscami wydawało mi się, że zbyt rzadką, bo wylewała mi się poza płytkę paznokcia, jednak wystarczyło przerzucić się na nakładanie nieco mniejszej ilości lakieru na paznokieć i już wszystko było w porządku. Kolor nakłada się równomiernie, nie powodował u mnie smug ani zacieków, w ładny sposób krył płytkę. Dosyć szybko schnie, tworząc autentyczny efekt tafli wody. Pięknie zachowuje blask, nawet kiedy już całkiem wyschnie bardzo dobrze odbija światło, tyczy się to nawet lakierów o gęstym, kremowym wykończeniu.
Trwałość oceniam na 4 dni bez żadnego utwardzacza i lakieru nawierzchniowego, po tym czasie zaczyna delikatnie odpryskiwać, piątego dnia zaczął się łuszczyć.
Generalnie uważam, że to są bardzo dobre lakiery za śmiesznie niską cenę, i jeśli tylko lubicie frencha, albo chcecie go wypróbować, to silnie rekomenduję ich zakup.
Próbowałyście już? Czy tak jak ja nigdy nie możecie sobie poradzić z równiutkim białym paseczkiem? Czy mimo tego nosicie takie kolory?
Podzielcie się!

11 komentarze:

Aktualnaa pisze...

u mnie w większosci potrzeba 3 warstw do całkowitego krycia.

lady_flower123 pisze...

Jeszcze nie miałam na pazurkach, ale juz sa u mnie maleństwa :)

zoila pisze...

Mój biały pasek woła o pomstę do nieba :)
Ale uwielbiam takie lakiery :)

Mery pisze...

Doskonale mozna z nich zrobic frencza ?

marysia-k.blogspot.com

Sabbath pisze...

Cielisty róż śliczny!

Yasminella pisze...

jak nie smuży będę musiała wypróbować

redhead pisze...

Wyglądają bardzo zachęcająco. :) Byłam nawet dziś w Naturze, ale albo jeszcze ich nie było, albo ja nie zwróciłam uwagi. ;)

Sleepin_beauty pisze...

Śliczne są muszę po nie wybrać do Natury. Są śliczne, jednak moje pazurki nie pozwalają mi na Frencha, a więc w grę wchodzą same lakiery. Idealne do szkoły ;).

Anonimowy pisze...

Ja zawsze jak mam więcej czasu to nakładam specjalne paski,bo od ręki malowanie to koszmar. Prawa jeszcze jako taka,a lewa to już porażka :D

Nie próbowałam jeszcze tych lakierów :)

Rina pisze...

lubię taki delikatny, a zarazem elegancki efekt jaki można uzyskać dzięki tego typu lakierom. Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

Anonimowy pisze...

beznadziejne lakiery. Robią smugi i są za mało transparentne jak na lakiery do frencza. Żałuje zakupu - nr 131

Back to Top Najlepsze Blogi