7

Original Source - mydło w płynie Mint & Tea Tree

Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo często "bzikuję" na punkcie produktów jednej marki i używam ich, póki mi się nie znudzą. Teraz, dzięki waniliowo-malinowym nowościom marki, jestem fanatycznie zapatrzona w produkty Original Source;) Dzisiaj opiszę Wam wrażenia ze stosowania mydła w płynie do rąk Mint & Tea Tree.
Mydło do rak kosztuje 7,99 złotego za 250 mililitrów, co jest kwotą dość wysoką, ale moim zdaniem warto zapłacić za ten zapach;) Jest to bowiem zapach eksplodującej (ach, te reklamy gum do żucia) mięty, który doskonale ożywia w najmroczniejszych porach dnia! To zapach rwanych liści mięty, kojarzy się z latem (ostatnio mam same letnie skojarzenia) i gorącymi dniami.
Samo mydło działa jak mydło do rąk, z tym, że bardzo dobrze oczyszcza (daje sobie radę z tłuszczem na dłoniach i farbami). Nie wysusza zanadto dłoni. Zapach produktu utrzymuje się na dłoniach do około godziny, ale za to w łazience pachnie mocno przez cały dzień:)
To super odmiana po słodkich czy kwiatowych zapachach - na pewno spodoba się nie tylko nam, kobietom, ale i facetom z nami mieszkającym! A ich, jak wiadomo, ciężko zadowolić w kategorii produktów kosmetycznych;)
Używałyście już Mint & Tea Tree od Original Source? A może wolicie inne warianty?
Podzielcie się!

7 komentarze:

Agnieszka pisze...

sam zapach zachęca! również świeżo zerwana mięta kojarzy mi się z latem..:)

moniaaa pisze...

Jak dla mnie to mydło pachnie jak kostka do kibla...

Emyla pisze...

Ale kusisz tymi Original Source!:P

KasieczQa pisze...

Trzy razy tak dla tego produktu !

Zapraszam na mojego bloga :
http://kasieczqa.blogspot.com/

Alice Cross pisze...

uwielbiam ich produkty, mydla jezcze nie probowalam ale sproboje napewno :)


pozdrawiam, zapraszmam do mnie

krzykla pisze...

Lakier będzie mój ;)

*Natalia* pisze...

Lubię OS :)

Back to Top Najlepsze Blogi