7

Paparazzi Fashion Party, czyli coś dla ciała (ale z innej niż moja beczki)

Nie przepadam za spędami, a już szczególnie za takimi, gdzie każdy chce się "pokazać". Jednak w tym wypadku wiem, że będzie to wieczór udany, a tym samym godny polecenia;)
Sama niestety nie mogę wziąć w nim udziału, jednak mój "szpieg" się tam pojawi i przygotuje dla Was fotorelację (jak i zwykłą relację połączoną z oceną całości). 
Zapraszam serdecznie dziewczyny z Wrocławia i okolic do uczestnictwa, gdyż:
- na wejście każdy dostanie WELCOME DRINKA (kto był w Paparazzi, wie, że warto;), bo serwują najlpesze drinki w mieście),
- cały dzień obowiązywać będą HAPPY HOURS (a wiem, że w ich ramach ma być przygotowana lista kilkunastu drinków w cenie 13 złotych, a litrowe dzbanki mają być po 30 złotych).
By nie zachęcać Was tylko alkoholami (bo już podchodzi mi pod promocję picia), napiszę o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami:
- kosmetykami The Body Shop i Clareny,
- koszulkami Sebastiana Kubiaka,
- gadżetami od Martina Kaczmarskiego i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej,
- butelkami alkoholi (znów) od Paparazzi.
W programie:
- pokaz filmu ilustrującego nową kolekcję Sebastiana Kubiaka (a właściwie jego PREMIERA),
- pokaz makijażu połączony z prezentacją wybranej kreacji Sebastiana (widziałam już i sukienkę, i makijaż - podobają się),
- rzeczone konkursy,
- rozmowy, rozmowy, rozmowy i impreza z blogerkami (nie żeby blogerki miały stanowić zachętę, bo w moim wykonaniu zabrzmiało to kuriozalnie, jakby były jakimiś dziwami natury, ale warto się poznać;)).
Całość ma pomóc w promocji kierunku unikatowego na skalę Polski - dziennikarstwa mody i stylu w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Myślę, że warto się wybrać i fajnie ubrać (by zakasować szafiarki;P), bo i za najlepsze stylizacje przewidziano nagrody!

7 komentarze:

Anonimowy pisze...

Wstęp jest wolny?

barwy.wojenne pisze...

tak:)

Ruda pisze...

Kurczę, aż nadto kuszące *.*

Dii pisze...

Wszystko to brzmi świetnie.:D Aż żałuję że nie mieszkam ze Wrocławiu.;x

Agata Ma Nosa pisze...

będę!

Krystyna pisze...

Będę na pewno. Może być ciekawie,pozdrawiam

Bella pisze...

Zapowiada się fajna imprezka :)

Back to Top Najlepsze Blogi