8

Revitacell - nowa marka na polskim rynku


Revitacell to polska marka biodermokosmetyczna, która jako pierwsza na świecie korzysta z przełomowego odkrycia naukowego – komórek macierzystych MIC-1. Regeneracyjne właściwości komórek MIC-1 znalazły zastosowanie w innowacyjnym składniku kosmetycznym NHAC Biocervin MIC-1, który jest bazą wszystkich produktów marki. To dzięki niemu Revitacell stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, cebulkach włosów, rzęs i brwi.
Linia Revitacell to aktualnie trzy intensywne kuracje: Stem Cells Face Therapy – przeznaczona do pielęgnacji skóry twarzy i szyi, Stem Cells Hair Therapy – do odżywiania cebulek włosów i skóry głowy oraz Stem Cells Eyelashes Therapy – do regeneracji zniszczonych rzęs i brwi. Wszystkie produkty zostały przebadane dermatologicznie. Kuracje są bezzapachowe, a ze względu na swoją specyfikę - odpowiednie do każdego typu cery i włosów. Mogą być stosowane także przez alergików.
Prace nad produktami marki Revitacell prowadzi laboratorium badawczo-rozwojowe spółki Stem Cells Spin S.A., która od 2009 roku zajmuje się komercjalizacją odkrycia naukowców z Akademii Medycznej we Wrocławiu. Wynalazek posiada trzy polskie patenty oraz jeden amerykański. 

Brzmi imponująco - prawda? Jestem bardzo ciekawa samych kuracji, bo znając osiągnięcia naukowców z Akademii Medycznej we Wrocławiu, po cichu liczę na hit (sama byłam ich królikiem doświadczalnym dawno, dawno temu, kiedy otrzymywałam autoszczepionki wyizolowane z moich komórek, które miały wzmocnić odporność - pomogło;))

A tak wyglądają poszczególne kuracje:
Stem Cells Face Therapy to produkt, który stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Bazą kuracji jest unikatowy składnik NHAC Biocervin MIC-1, zawierający kompleks naturalnych czynników białkowych, pozyskanych z opatentowanej linii komórek macierzystych MIC-1. Zadaniem kompleksu czynników jest aktywacja komórek skóry do produkcji białek koniecznych do odbudowy rusztowania skóry, m.in kolagenu. Badania wykazały, że bioaktywne czynniki zawarte w komórkach macierzystych stymulują fibroblasty do syntezy kolagenu. Co więcej, znacząco opóźniają proces starzenia się keratynocytów i fibroblastów. Kolagen zawarty w Revitacell spłyca zmarszczki oraz nawilża skórę. Dzięki temu kuracja zapewnia intensywną regenerację, poprawę elastyczności oraz witalności skóry.
Stem Cells Eyelashes Therapy to innowacyjny produkt przeznaczony do odbudowy i stymulacji wzrostu rzęs oraz brwi. Zawiera aktywne czynniki białkowe, pozyskane z komórek macierzystych MIC-1, uzupełnione witaminą PP, które razem docierają do cebulek rzęs i brwi, hamując ich wypadanie i inicjując wzrost nowych włosów. Regularne stosowanie kuracji zapewnia mocne, gęste rzęsy oraz zdrowe brwi, odporne na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych.
Stem Cells Hair Therapy stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w cebulkach włosa oraz w skórze głowy. Kuracja zawiera kompleks naturalnych czynników białkowych, pozyskanych jak w przypadku pozostałych terapii – z opatentowanej linii komórek macierzystych MIC-1. Dostarczone z zewnątrz czynniki wzrostu łatwo przenikają przez ujście kanału włosa do wewnątrz i docierają do komórek cebulki i komórek macierzystych włosa. Zadaniem kompleksu tych czynników jest aktywacja „uśpionych” komórek macierzystych włosa oraz pobudzenie komórek jego cebulki do rozpoczęcia wzrostu nowego włosa. Zawarty w kuracji składnik NHAC Biocervin MIC-1 a także składniki wspomagające m.in. witamina B5 gwarantują włosy odżywione, wzmocnione, nawilżone i pełne blasku.

Co myślicie o takich, specjalistycznie projektowanych, kosmetykach? Mają szansę zagościć w Waszych łazienkach czy raczej stawiacie na marki drogeryjne?
Podzielcie się!

Zapraszam też na fan page marki na Facebooku, gdzie do końca tygodnia trwa jeszcze konkurs.

8 komentarze:

Łucja z Agulkowego Pola pisze...

Jak dla mnie to kosmologia :) Nie wiem czy mam ochotę na kosmetyki oparte na komórkach macierzystych.

Bella pisze...

Zapowiada się ciekawie, chociaż drogo zapewne ;)

Annette Aurore Blog pisze...

chyba raczej preferuję marki drogeryjne ;)

Magdalena pisze...

Nie znam tej firmy

Tanika i Wojtas pisze...

Bardzo kuszące! Lubie takie cudeńka, cena na pewno też szałowa będzie...

Madlena pisze...

nigdy nie słyszałam o tej firmie, znasz może cenę tych cudów?

MoodHomme pisze...

oj przydałby mi się do rzęs ;)

Revitacell pisze...

Witamy,
dzisiaj uruchomiliśmy nasze Atelier Sprzedażowe: http://www.revitacell.pl/atelier-sprzedazowe/

W ramach promocji premierowej - tylko teraz kuracje 30% taniej.

Pozdrowienia!

Back to Top Najlepsze Blogi