10

Bobbi Brown - pomadka w odcieniu Pale Pink

Pomadka od Bobbi Brown to kolejny kosmetyk tej marki o nazwie, która... wprowadzić może w błąd. Po intensywnym różu o nazwie Pale Pink, przyszła kolej na opisanie pomadki o tej samej nazwie.... w kolorze brudnego, pięknego różu, który tez dla mnie nijak ma się do określenia "pale".
Jak już pisałam ten Pale Pink określiłabym mianem brudnego różu z domieszką odcienia cienkiej herbaty.
Sama skuwka jest klasyczna, czarna, wykonana ze świecącego plastiku, który, niestety, podatny jest na "palcowanie", co trochę mnie irytuje, bo jednak lubię mieć czyste opakowania kosmetyków. Jednak nie jest to wielki problem, tym bardziej, że jakość plastiku jest wysoka i na pewno jest on odporny na zarysowania i upadki (oby jak najrzadsze). Część skuwki jest złota, niemal lustrzana, co w razie "awarii" z brakiem lusterka może nas w ekstremalnej sytuacji poratować:)
Sama pomadka łatwo rozprowadza się na ustach, nie rozlewa poza ich kontur nawet bez użycia kredki, a pigmentacja sprawia, że wystarczy tylko raz lub dwa przesunąć nią po wargach, by kolor był wyraźny i trwały. Kolor na ustach wytrzymuje do 2 godzin przy jedzeniu i piciu, a po użyciu błyszczyka zyskujemy dodatkową godzinę. Pomadka lekko nawilża usta, wygładza je i, co dla mnie istotne, bardzo przyjemnie pachnie - nie umie określić tego zapachu,a le najbliżej mu do letnich kwiatów połączonych z miodnym aromatem lipy:)
Bobbi Brown - pomadka Pale Pink (światło sztuczne)
Bobbi Brown - pomadka Pale Pink (światło naturalne)
W moim odczuciu warto bliżej przyjrzeć się produktom do ust marki Bobbi Brown, szczególnie jeśli cenicie neutralne, dzienne odcienie szminek. Musze przyznać, że w kategorii przybrudzonych róży nie trafiłam na piękniejszy odcień.
A może polecicie mi inne kolory pomadek od Bobbi? 
Podzielcie się!

10 komentarze:

zoila pisze...

Naprawdę śliczny odcień na co dzień :)

Ruda pisze...

Bardzo przyjemny kolor :)

Paubia pisze...

Na pewno lepiej się mu przyjrzę ;)

Bella pisze...

Szkoda, że nie ma foty na ustach :) Fajny kolor!

ksenka pisze...

Śliczny odcień :)

Magda60005 pisze...

Ja lubię błyszczyki od BB:)

YoAnka pisze...

Dwoma kliknięciami można pomóc zdobyć facetowi, który pomaga zwierzętom, samochód do dalszego ratowania zwierząt - dokładniejsza notka na blogu :) wpadnij ponieważ głosowanie jest do 23:59 :)

agg. pisze...

przyjemnie się Cię czyta.
fajnie, prosto przygotowany blog.
lubię tak! :))

zapraszam do mnie!

pozdrawiam :))

Panna-Kokosowa pisze...

Kolorek ma śliczny

rozowypieprz pisze...

śliczny kolor

Back to Top Najlepsze Blogi