5

L'Occitane - Werbena Sorbet - lato 2012 - nowości

Niby za oknem pogoda jesienna, ale lato zbliża się naprawdę wielkimi krokami! Marka L'Occitane en Provence z tej okazji proponuje chłodzącą i odświeżająca linię Werbena Sorbet.
Wyobraź sobie upalny czerwcowy dzień na rynku małego prowansalskiego miasteczka. Twoją uwagę przyciąga ogródek pobliskiej lodziarni. Czy w takiej chwili można marzyć o czymś innym, niż o pucharku sorbetu werbenowego ozdobionego kilkoma listkami świeżej mięty? Nic nie gasi pragnienia tak jak prowansalski sorbet werbenowy. Każda rodzina ma na niego swój sekretny przepis. Istnieje niezliczona ilość wariacji – cytryna czy limonka? Mięta pieprzowa czy zielona? L’OCCITANE harmonijnie połączyło wszystkie te aromaty  i stworzyło orzeźwiający, cytrusowy zapach nowej Werbeny Sorbet.
W skład linii wchodzą:
- woda toaletowa (175 złotych za 100 mililitrów, dla kobiet i mężczyzn):
- peelingujący żel pod prysznic (60 złotych za 200 mililitrów):
- chłodzący żel do ciała (92 złote za 250 mililitrów):
- chłodzący błyszczyk (48 złotych za 15 mililitrów):
Przyznam, że ta linia zapachowa do nie przemawia. Mam nawet nadzieję, że kosmetyki z L'Occitane pachnieć będą podobnie do wody toaletowej declaration od Cartiera (i cóż z tego, że ona męska?). Na upalne lato jak znalazł:)
A Wy co myślicie o chłodzących produktach kosmetycznych? Lubicie je, czy może przeciwnie - uciekacie od nich jak najdalej się da?
Podzielcie się!

5 komentarze:

zoila pisze...

Ten błyszczyk może być fajny :). Lubię latem taki chłodzący efekt.

Ale po obejrzeniu Vampire Diaries nie tknę niczego z werbeną. Tak na wypadek, gdyby się okazało, że jestem wampirem :D:D:D.

barwy.wojenne pisze...

OMG, Zoila, Ty moja chodząca przypominajko:* zapomniałam o Vampire Diaries i werbenie :D teraz mam małe obawy o swoja skórę;), bo werbenowe perfumy uwielbiam:) ale chyba nie jestem wampirem, skoro już koło 100 ml wypsikałam i nic mi nei jest!

Aurore ♥ pisze...

naprawdę robi wrażenie :) Pozdrawiam :D

Kolorowy Kot pisze...

Do produktów chłodzących podchodzę raczej sceptycznie ;) Ale kusi mnie ta werbena. Zobaczę, powącham.

Marie pisze...

mi linia werbenowa tej marki niesamowicie sie podoba, nie potrafilam przestac wachac tych kosmetykow kiedy zaszlam do ich sklepu :)

Back to Top Najlepsze Blogi